zeynep sarıözkan kimdir? oynadığı film ve dizileri – varyete
zeynep sarıözkan, türk oyuncudur. istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. "aşk ve ceza", "bir zamanlar çukurova" ve "kardeşlerim" gibi dizilerde rol almıştır. sinema filmlerinde de yer almış olan zeynep sarıözkan, "araf" ve "kelebekler" gibi yapımlarda oyunculuk yapmıştır.

zeynep sarıözkan, türk oyuncu zeynep sarıözkan'ın biyografisi, zeynep sarıözkan'ın rol aldığı diziler, zeynep sarıözkan'ın oynadığı sinema filmleri, zeynep sarıözkan'ın kariyeri gibi konularla ilgili bilgi vermektedir. zeynep sarıözkan'ın hayatı ve kariyeri hakkında merak edilen detayları öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz. zeynep sarıözkan'ın yetenekleri ve projeleri hakkında bilgi almak için bu makaleyi inceleyebilirsiniz. zeynep sarıözkan'ın hayatındaki dönüm noktaları ve kariyerindeki başarıları hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazıyı okumanızı öneririz. zeynep sarıözkan'ın rol aldığı yapımlar ve karakterleri hakkında detaylı bilgi edinmek için bu makaleyi okuyabilirsiniz.

zeynep sarıözkan kimdir?

zeynep sarıözkan, türk oyuncudur. 1983 yılında istanbul’da doğan sarıözkan, mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümü’nden mezun olmuştur. oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan sarıözkan, daha sonra televizyon ve sinema projelerinde de yer almıştır.

zeynep sarıözkan, oyunculuk kariyerine 2005 yılında “kurtlar vadisi: ırak” filmi ile adım atmıştır. ardından “kavak yelleri”, “küçük sırlar”, “bir bulut olsam”, “karadayı”, “güneşin kızları” gibi birçok dizi ve filmde rol almıştır. 2019 yılında “aşk ağlatır” dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

zeynep sarıözkan'ın oynadığı film ve diziler

zeynep sarıözkan, kariyeri boyunca birçok farklı projede yer almıştır. 2011 yılında “kavak yelleri” dizisindeki performansıyla geniş kitlelerce tanınmış ve sevilmiştir. ardından “küçük sırlar”, “bir bulut olsam”, “karadayı”, “güneşin kızları” gibi dizi projelerinde rol almıştır. ayrıca “kurtlar vadisi: ırak” ve “aşk ağlatır” gibi sinema ve dizi projelerinde de başarılı performans sergilemiştir.

zeynep sarıözkan, oyunculuk kariyerindeki başarılı performanslarıyla dikkat çekmiş ve sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. sahne ve ekran deneyimiyle geniş bir hayran kitlesi edinen sarıözkan, türk televizyon ve sinemasının sevilen isimleri arasında yer almaktadır.

film/dizi adı rolü yıl

yol arkadaşım zeynep 2017
aşk laftan anlamaz ceyda 2016
kardeşim benim zeynep 2016

zeynep sarıözkan kimdir? oynadığı film ve dizileri
zeynep sarıözkan, türk oyuncu ve modeldir. 2016 yılında "kardeşim benim" filminde zeynep karakterini canlandırmıştır. ayrıca "aşk laftan anlamaz" ve "yol arkadaşım" dizilerinde de rol almıştır. oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

(bkz:dizi)
(bkz:film)