onlyfans içerik üretici hesabı nasıl açılır – varyete
onlyfans içerik üretici hesabı nasıl açılır ve neler yapmanızın gerekli olduğunu anlatacağım. öncelikle son zamanlarda herkes onlyfans hesabı açarak para kazanmaya çalışıyorlar. fakat onlyfans hesabı açmak kolay olsa bile, para kazanmak zordur.

ilk onlyfans hesabı açtığım zamanlar tek başıma bir şeyler yapmaya çalıştım. fakat onlyfans sizin hesabınızın reklamını yapmadığı gibi eğer ki sosyal medyayı üst düzey kullanan ve reklam yapabilen biri değilseniz ne yazık ki para kazanmanız imkansızdır.

hesap açılımı için aktif olarak kullandığınız ve en az 1 hafta veya daha uzun süredir etkileşime sahip instagram ve twitter hesabı olmalıdır. daha sonra başvuru yaptıktan sonra bu hesaplarınızı ekleyerek onaya gönderiyorsunuz. onay sırasında yüz tanıma ve kimlik onayı gereklidir. bunun sebebi ise içeriklerin size ait olduğunu onaylama ve satış yapıp internet ortamında yayınlamaya izin vermektir. aynı zamanda içeriğiniz internet ortamında bir yerlerde yayılırsa telif ile kaldırabiliyorsunuz.

ilk hesabımı açtığım zaman toplamda 4 ayda 30 dolar para kazanmıştım. yani görüntülü sohbet siteleri gibi değil hesabı açayım hemen aboneler gelsinle olmuyor. bu bir s*x işçiliğidir yani harcayacak zaman, para ve içerik üretiminde hayaliniz yok ise para kazanamazsınız. evde oturup kendimi çekip atayımla para falan kazanılmıyor. yani bir ajansa bağlı olarak fotoğraf çekimi ve içerik üretimi, aynı zamanda sosyal medyaların reklam ve yönetimini yaptırmalısınız.

yukarıdaki yazdıklarımı umursamadan onlyfans hesabı açarsanız zaten kazanamadığını göreceksiniz. doğal olarak kazanamayınca uğraşma hevesinizde kaçıyor. yani ben biliyorum havalarında bende takıldım ama kazanç olmuyor. sosyal medyada çok kazanıyormuş gibi paylaşım yapanlarada inanmayın yok 3 dolara indirdim yok şöyle böyle diye yazıp duruyorlar. zaten çok kazansalar indirim yapmazlar.

insanlar ilk olarak size bir heves olarak abone oluyor ve türklerin geneli buluşma soruyor. cevap vermiyorsunuz doğal olarak daha sonra bir sonraki ay aboneliğe devam etmiyorlar. yani herkes meraktan abone oluyor.

sürdürebilir bir reklam, özel içerik üretimleri ve sosyal medya yönetiminiz yok ise dediğim gibi kazanamazsınız. yurt dışında insanlar zaten özel fotoğrafçılara gidiyor ve bu yerlerin özel mekanlarında çok iyi içerik ve görseller üretiyorlar. yani kısacası meraktan yada tecrübesiz ben biliyorum modunda olursanız, kazanamazsınız.

şuanda ayda toplamda 12 bin dolar sabit gelirim var ve 1 yıldır hesabım aktif. ajans tüm sosyal medyalarımı ve reklamlarımı yönetiyor. fotoğraf çekimleri ve içeriklerimi üretiyor yardımcı oluyor. aksi halde sıkıcı ve herkesin çektiği aynı içeriklerede dediğim gibi meraktan abone olarak buluşma yaparmısından başkaları yazmıyor.

(bkz:Türk OnlyFans)