ezgi mola ve mustafa aksakallı, mutluluğa “evet” dedi! – varyete
ünlü türk oyuncu ezgi mola ve sevgilisi mustafa aksakallı, özel bir törenle dünya evine girdi. çift, aşklarını evlilikle taçlandırarak hayatlarının yeni bir sayfasını açtı.

ezgi mola ve mustafa aksakallı'nın evlilik haberleri, çiftin yakın çevresinden gelen bilgilerle ortaya çıktı. sade ve samimi bir törenle dünya evine giren çift, mutluluğa "evet" diyerek hayranlarını sevindirdi.

törene, çiftin aileleri ve yakın dostları katıldı. pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen törende, davetliler maske ve hijyen kurallarına uyarak sevdiklerinin mutlu günlerine şahitlik etti.

ünlü oyuncu ve eşi, düğünden sonra sosyal medya hesaplarından mutlu anlarını paylaşarak hayranlarıyla bu özel anı paylaştı. ezgi mola, "hayatımın en güzel gününde yanımda olan herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

ezgi mola ve mustafa aksakallı çiftine mutlu ve sağlıklı bir evlilik dileriz. bu özel günün ardından, hayranları ve dostları da çiftin yeni yaşamlarında başarılar ve mutluluklar diliyor.

(bkz:ezgi mola)