Bodrum satılık ev seçenekleri bahçeli ve havuzlu dublex villa, site içerinde yer alan apartman dairesi olmak üzere iki farklı şekilde sunulurlar. Bu seçenekler arasından yapılan tercih ile farklı beldelerde evlere bakarak 300 bin TL’den 10 milyona kadar yükselen geniş fiyat aralığında satılık bir ev bulmak mümkündür.

bodrum satılık ev
bodrum satılık ev

Bodrum Gümüşlük Satılık Ev

Bodrum gümüşlükte yer alan satılık evler denize uzaklıkları fazla olmayan müstakil, iki katlı ve dair tipi evlerden oluşur. Bodrum satılık ev Gümüşlük beldesinde ortalama 600 bin ila 800 bin TL arası rakamlar üzerinden satışa çıkarılır.

Bodrum Gümüşlükte 600 ila 800 bin TL arasında fiyatı değişen dairler, 100 metrekarelik ve 2+1 oda seneğine sahip dairelerdir. Bahçe katı, ikinci veya 3. Katta yer alan daireler, doğal gaz ısıtma seçeneğine sahiptirler. Bodrumda yer alan evlerde aynı zamanda klima seçeneği de bulunur. Eşyasız olarak kiraya verilen daireler okul ve marketlere yakın konumda yer alırlar. Bu dairelerden deniz kıyısına ise yürüyerek ulaşım sağlamak mümkündür. Bodrumun mimari niteliklerine bağlı olarak, batı cephesine bakacak şekilde inşa edilen daireler, barbekü, balkon, gömme dolap, pimapen pencere, ahşap, parke zemin gibi özellikleri taşırlar.

Bodrum Gümüşlükte yer alan villaların fiyatları ise ortalama 1 milyon civarındadır. Bu villalar ortalama 140 metrekarelik iç alana sahip dublex ve bahçeli evlerdir. Her bir katta 2+1 oda düzeni uygulanırken, alt katlarda açık veya kapalı mutfak yer alır. Üst katta ise geniş yatak odası alanlarına yer verilir. Villalar genel olarak site içerisinde yer alırlar. Güvenlik kamerası, klime, havuz, özel spor salonu gibi seçeneklerden ev alımında yararlanılır. Bodrum vilları denize, markete, okul ve cami alanlarına yakın konumda bulunurken, ahşap zemin döşeme ve seramik zemin döşeme detaylarına sahiptirler.

Bodrum Yalıkavak Satılık Ev

Bodrum Yalıkavak satılık ev seçenekleri daire ve villa olarak sunulur. Bodrum satılık ev Yalıkavak beldesinde ortalama 900 bin TL civarında rakam üzerinden satışa çıkarılır. Alınana evin villa olarak tercih edilmesi halinde ise fiyatlar 1 milyon TL’nin üzerine çıkar.

Yalıkavak’ta satılık seçenek ile sunulan daireler, geniş bahçelere sahip siteler içerinde yer alırlar. 2+1 ve 3+1 oda seçenekleri ile sunulan daireler, açık veya kapalı mutfak modeline sahiptirler. Yalıkavak beldesinin coğrafi konumuna bağlı olarak hemen hemen her daire deniz manzarası gördüğünden bu özellik fiyatları etkiler. Daireler denize, camiye, markete, merkeze, okula yakın konumdadır. Dairelerde yeni boya, seramik zemin, PVC doğrama, Ebeveyn banyosu, Duşakabın ve küvet seçenekleri bulunur. Doğa manzarasının gözlemlendiği dairler aynı zamanda minibüs kalkış yerlerine yakın konumda yer alırlar. Daireler site içinde yer aldığından, araçlar için park alanı sorunu yaşanmaz.

Bodrum Konacık Satılık Ev

Bodrum Konacık’ta hem daire hem de villa çeşitlerinde satılık ev bulmak mümkündür. Bodrum satılık ev Konacık beldesinde ortalama 300 bin TL ila 900 bin TL fiyat aralığında satın alınır. Villaların fiyatları ise 600 bin ila 1 milyon TL arasında özelliklerine bağlı olarak değişir.

Konacıkta yer alan satılık daireler, bahçe katında veya daha yüksek katlarda yer alırken, bahçe katı dairlerin önlerinde, ekip biçilebilecek özel bahçe alanları yer alır. Daireler denize yakın mesafelidir. Bodrum satılık ev seçeneklerinden, market, okul, sağlık ocağı alanlarına dairelerden kolay ulaşım sağlanır. Ağırlıklı olarak 90 metrekarelik, 2+1 seçenekler ile tasarlanmıştırlar. 1 adet banyo ve 1 adet yatak odasına yer verilen 300 bin TL fiyatlı dairlerde ebevyn banyosu ve geniş bahçe alanı bulunmaz. Amerikan balkon, mutfak, duşa kabin, parke zemin, klima ve kombi dairelerde yer alan avantajlardır.

Konacık’ta yer alan satılık villalar ise dublex seçenekte sunulur. Fiyatları 600 bin ila 1 milyon TL arasında değişen villalarda, bahçe, havuz, güvenlik kamerası, geniş doğal manzara gören balkonlar yer alır. Otopark alanı bulunurken, hastane, okul, market, sahil alanlarına ulaşım kolaydır.

Bodrum Gündoğan Satılık Ev

Bodrum Gündoğan’da satılık evler bahçeli lüks villalar ve apartman daireleri olarak iki farklı seçenek üzerinden edinilir. Bodrum satılık ev Gündoğan beldesinde ortalama 700 bin ila 900 bin TL fiyat değerleri arasından edinilir. Villa alımı tercih edilirse ev fiyatının 900 bin TL’nin üzerine çıktığı gözlemlenir.
Bodrum Gündoğan’da yer alan satılık dairler, site içerinde yer alan 2+1 ve ortalama 100 metrekarelik seçeneklerdir. Geniş yatak odası ve Amerikan veya kapalı mutfak içeren daireler, klimalıdır.

Kış aylarında kullanım için ise kombi tercih edilir. Duşa kabin, mutfakta seramik zemin, odalarda ahşap zemin, manzaralı balkon, denize yakınlık avantajlarını sunana satılık daireler, salık ocağına ce dolmuş kalkış duraklarına yakındır. Belirli sitelerde yer alan dairelerin ise site kullanımına ortak şekilde açık olan havuz, spa ve spor salonu bulunur.

Gündoğan vilları dublex ve ortalama 400 metre genişliğe sahip, bahçeli, havuzlu seçeneklerdir. 1 milyon TL’ye ulaşan fiyatları kapsamında doğa manzarası, denize yakınlık, havuz kullanımı, geniş metrekareli bahçe, teras, ebevyn banyosu, küvet, klima, güvenlik kamerası kullanımı gibi avantajlar ev alımı kapsamında edinilir.

Bodrum Bitez Satılık Ev

Bodrum satılık ev Bitez beldesinde ortalama 300 bin TL ila 700 bin TL fiyat aralığından edinilir. Bu evler daire şeklinde satışa sunulur. Bitez’de satılık daireler genel mimari itibari ile deniz manzarasının görülmesini kolaylaştıran geniş sürgülü cam balkonlar ve teraslar ile tasarlanmıştır. Ev zemininde ahşap parke ve banyo alanında seramik zemin uygulanır. Daireler siteler içinde yer alırken belirli aidat ödemeleri kapsamında havuz, spa, spor tesislerinden yararlanılır.

Bitez dairleri 2+1 ve 3+1 seçeneklerde 80 ila 100 metrekare genişliğe sahiptirler. Metrekare genişliği düştükçe daha uygun fiyatlı bir ev bulma imkanı yükselir. Site içinde ortak kullanımlı bahçe alanına sahip dairler, dolmuş, market, okul ve sahil kenarı alanlarına yakındırlar.

Bodrum Bitez satılık villa seçeneklerinin fiyatları ise 600 bin TL ila 1 milyon TL arasında değişir. İki katlı villaların kendilerine ait ve değişen metrekarelerde sunulan bahçeleri bulunur. Havuz ve güvenlik kamerası yer alan villalarda, klima ve kombi ısıtma seçenekleri bulunur. Kapalı veya Amerikan mutfak yapısının tercih edildiği villalar arasından seçim yapmak mümkündür. Parke döşeme, banyoda seramik döşeme, PVC veya ahşap görünümlü PVC doğrama, teras, sürgülü cam, veranda gibi yapısal nitelikler satılık villalarda sunulur.

Bodrum Satılık Ev Fiyatları Ne Kadar?

Bodrum satılık ev fiyatları, Gümüşlük için ortalama 600 ila 800 bin TL arasında, Yalıkavak’ta ortalama 900 bin TL civarındadır. Geriye kalan beldeler için Gündoğan’da 500 ila 700 bin TL, Konacık’ta 300-900 bin TL arası fiyatlar sunulur. Bitez’de ise 300.000 TL’den 700 bin TL fiyata kadar farklı özelliklere sahip evler almak mümkündür. Evlerin bu fiyat aralıkları evin villa veya daire olmasına, bahçe giriş katında yer alamsına, denize yakınlığına, sağlık ocağı, dolmuş durağına olan yakınlıklarına göre değişir. Diğer yandan güvenlik kamerası, havuz ve spor salonu gibi avantajlı seçeneklerin sunulduğu sitelerde yer alan Bodrum satılık ev ve villa fiyatları daha yüksektir.

bodrum ev fiyatları ne kadar
bodrum ev fiyatları ne kadar