Youtube İzlenme Arttırma Yolları

Youtube izlenme arttırma yolları ile kanalınızın izlenme sayılarını bir çok şekilde arttırmanız mümkündür. En etkili yolları genelde reklam vermek olsa bile bütçe ve maliyet olarak yeni başlayan bir kullanıcı zor durumda bırakacaktır. Fakat alternatif yollar ile youtube izlenme sayılarınızı arttırmanız mümkündür. Sosyal medya hesaplarınızda ilgi çekici paylaşımlar yaparak youtube video linkinizi paylaşarak insanları youtube kanalınıza veya paylaştığınız videoya yönlendirerek çok fazla sayıda etkileşim almanız mümkündür.

Sosyal medya hesaplarınızdan çok fazla kullanıcı çekemiyorsanız bile alternatif sosyal medya kaynaklarında paylaşım yaparak en azından videonuzun google index hızı arttırabilir bu sayede paylaştığınız videonun hemen google üzerinde çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede google üzerinde organik arama yaparak insanlar videonuza da ulaşabileceklerdir.

Genelde bazı youtube kullanıcı izlenme satın al işlemleri yaparak uğraşmadan kısa süre içerisinde youtube izlenme sayılarını arttırmaktadır. Günümüzde tüm kanallarda bu işlem yapılarak trend videolar kısmına çıkarılmaktadır ve birçok youtube kanalı hile yollarına başvurmaktadır.

Youtube izlenme satın al işlemleri yaptığınız zaman youtube bu izlenme kaynaklarını tespit edebildiğinden dolayı bazen izlenmelerini silerek eski haline getirse bile bazen algılayamamaktadır. Her zaman doğal ve organik olmakta fayda olsa da bazen ufak tefek hileler işe yarayabilmektedir. Genelde kullanıcıların en çok yapmış olduğu hatalar, videolarına bot izlenme satın almalarıdır. Fakat paylaşmış olduğunuz videoları diğer sosyal medya ağlarınızda paylaşarak, arkadaş veya yakın çevrenizi videolarınıza yönlendirme ile çekmek daha fazla yarar sağlamaktadır.

Youtube videolarınızı facebook, instagram, twitter veya diğer sosyal medya ağlarında da paylaşmayı unutmamanız gerekmektedir. Çünkü youtube dahili trafikten çok harici trafikten gelen bağlantıları daha çok sevmektedir. Bunun sebebi ise harici kaynaklarda youtube kanalınızın videolarını paylaşarak aslında youtubeyi her yerde reklam yapmanızdan kaynaklıdır. Harici kaynakları aslında youtubenin reklamını yapmışsınız gibi algılar ve kolay bir şekilde youtube sıralamanızı yükseltir. İzlenme satın almakta aynı bu şekilde izlenme trafiğinin dış kaynaklardan gelmesini sağlayarak videonuzun etkileşimini arttırır.

Kesinlikte hile veya kötü yazılımlar ile videolarınıza izlenme trafiği çekmemenizi önermekteyiz. Aksi halde youtube tarafından alacağınız herhangi bir cezada kanalınız kötü etkilenebilmektedir.