Neden Instagram Takipçi Almalıyım ?

Neden İnstagram Takipçi Almalıyım ?

Merhaba bildiğiniz gibi sosyal ağların önemi artık çok fazla ve insanlar sosyal ağlarda çok fazla vakit geçirmektedirler. Genelde takipçi sayınızın fazla olması insanların size karşı güven uyandırmasını sağlar çünkü ne kadar çok takipçiniz var ise insanlar takipçi sayınıza bakacak ve binlerce insan sizi takip ediyor ise size o kadar insanın güvenip takip ettiğini bilir güven duygusu artacaktır. Genelde instagram üzerinden ürün satıyor iseniz insanlar sizden alışveriş yaparken ilk takipçi sayısı ve beğeni sayınıza bakacaktır ve takipçi ile beğeni sayınız yüksek ise sizden alışveriş yapmanın güvenli olduğunu bileceklerdir. Unutmayın ki sosyal ağlarda günde yüzlerce hesap açılıyor ve insanlar satış yapıyor kimi gerçek satıcı kimi ise dolandırıcı olarak satış yapmaktadır. Eğer insanların güvenlerini kazanmak istiyorsanız sizde sitemizden takipçi satın al kategorisinden giriş yapıp uygun fiyat kalitemiz ile takipçi satın alabilirsiniz.

İnsanların size güvenirliğinin yanı sıra ise instagramda hedef kitlenize ulaşmak için takipçi sayınızı arttırmanız gereklidir. İnstagramda sponsorlu reklam vererek bu mümkündür fakat genelde instagram sizden görüntüleme için ödeme almaktadır. Ortalama 1000 gösterimden sizde 10 TL aldığını farzedip gönderi beğenmesi ve yorum için 0,10 krş ila 1 TL arasında etkileşim ücreti aldığını var sayarsak yani sponsor reklam ile ayda 1000 TL civarı bütçe harcasanız bile istediğiniz takipçi kitlesine ulaşamayacaksınız.

Çok fazla bütçe harcayarak hedef kitleye ulaşmak yerine sitemizden uygun fiyata instagram takipçi, beğeni, yorum veya video görüntülemesi alarak düşük bütçe ile daha fazla insana ulaşmanız mümkündür.