Instagram'a Nasıl Hikaye Yüklenir?

Instagram'a nasıl hikaye yüklenir sorusuna gelirsek, tutulan ve ilgi gören sosyal medya platformlarından biri haline gelmiştir. Son zamanlarda 7’den 70’e tüm herkesin kullanmış olduğu bu sosyal medya platformu aracılığı ile muhteşem başarılar elde etmeniz söz konusu olabilmektedir. Başarıya ulaşmak için tercih edecek olduğunuz kaliteli bu platform üzerinden arkadaşlarınızla ve dostlarınızla birlikte her zaman daha keyifli vakit geçirebilir ve geçirdiğiniz bu vakitleri instagram hikayelerinize dahil edebilirsiniz. Avanajlı çıkmanıza olanak tanıyabilecek olan platform üzerinden sizlere nasıl hikaye yükleyebileceğiniz konusunda tüm ayrıntıları aktaracağız. Bu sayede hem sizler başarıya ulaşabilirken avantaj elde edebilecek hem de yüksek bir oranda maksimum düzeyde bir avantaj sağlayabileceksiniz. Şimdi gelelim bu tutulan sosyal ağ üzerinden nasıl hikaye paylaşımı yapacağınız konusuna…

Instagram ile Hikaye Paylaşımı Yapmak

Öncelikli olarak İnstagram hesabınıza kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorsunuz. Zaten mobilden bu işlemi yapacak olduğunuzda uygulamada genellikle herkeste İnstagram hesabı açık olmaktadır. Ardından kamera resmine tıklayarak bir fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Bu çekecek olduğunuz görüntüyü yanı anınızı arkdaşlarınızla paylaşabileceğiniz gibi buna ek olarak telefonunuzun galeri bölümünde yer alan her hangi bir görseli ya da videoyu da hikayelerinize dahil etmeniz mümkün olmaktadır. Bu avantajlı platformun sunduğu bir çok yenilik ve özellik burada devreye girmektedir. Yapmak istediğiniz işlemi belirlemenizin ardından görüntü ile oynamalar yapmanızda mümkündür. Buna ek olarak efek vermek, ya da siyahlık katmak gibi çeşitli özellikleri de İnstagram desteklemektedir. Bu özellikleri de belirledikten sonra sağ alt alanda yer alan devam butonu sayesinde İnstagram hesabınızın hikayeler bölümüne artık hikayenizi paylaşmış oluyorsunuz. İşlem aslında bu kadar basit olurken Snapchat isimli uygulama da sadece bu yönde 24 saatlik bir zaman diliminde geçtiğimiz zamanlarda kullanıcılara sunulmuştu. İlk etapta değişik bir fikir olarak benimseyen halk, daha sonradan İnstagram’ın bu özelliği çıkartması ile birlikte snapchat’i pek tercih etmez oldu. Bir bakıma haklı olduklarını vurgulamak yanlış olmayacaktır. Çünkü tek bir platform üzerinden çıkan yenilikler sayesinde elde edilecek olan başarı da bir o kadar yüksek olabilmektedir. Avantajları yakalamak ve fırsatları değerlendirmek adına sizlerde bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve İnstagram dünyasındaki yenilikleri onlarında öğrenmesini sağlayın.

Instagram ile Dünya Değişiyor

Başlık sizlere biraz garip gelebilir ama gerçek bu diyebiliriz. İnstagram sayesinde çıkan bir çok özellik ve yenilik sizlere her zaman artı katmaktadır. Bu artıların en önemlisi çevrenizdeki kişilerin neler yaptıklarını ya da neleri önerdiklerini görebilmenizdir. Facebook bu yönde başarılı olarak görünse de İnstagram, sadece bu alana yani görsel anlamda katkı sağladığından ve bir o kadar kolay bir kullanıma sahip olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Başarı oranı daha yüksek olan bu platforma henüz katılmadıysanız sizlerde hemen dahil olabilirsiniz. İnstagrama nasıl hikaye yüklenir başlığını da bu konuda ele alarak sizlere detaylı bir şekilde İnstagram’ı nasıl kullanmanız gerektiğini aktarmış olduk. Sitemizde yer alan çeşitli hizmetlerin yanı sıra takipçi hesaplarınıza da yüklenerek daha çok kişi tarafından ilgi odağı olmanız söz konusu olabilmektedir. Bunun için tercih edeceğiniz yöntemler arasında yer alan ve sizlere her zaman katkı sağlayabilen İnstagram takipçilerini de göz ardı etmemelisiniz. En uygun fiyatlar ile birlikte kaliteli hizmetin sizlere sunulmuş olduğu platformumuzdan hemen yararlanın ve sipariş hattı ile iletişime geçerek aklınıza takılan soruları bizlere yöneltin ve doğru cevapları bulmaya devam edin! Sizlerde İnstagram’ı aktif kullanmak istiyorsanız ve popüler bir kullanıcı olma yolunda ilerliyorsanız doğru yerde olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz.