Instagram Kişilerini Facebook'tan Bulmak

Instagram Kişilerini Facebook'tan Bulmak

Bildiğiniz üzere dünyanın en çok kullanın sosyal platformlarının başında Facebook gelmektedir. Facebook, 2004 yılında hayatımıza girmiş ve çok büyük bir hareket olarak büyümeye devam etmiştir. Kurucusu Mark Zuckerberg’dir. Son derece başarılı bir mecra olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bilmelisiniz ki daha sonraki dönemlerde fotoğraf ve videoların paylaşım alanı olarak gün yüzüne çıkan İnstagram, oldukça farklı bir dönem başlatmıştır. Daha sonra Mark Zuckerberg tarafından satın alınmış ve Facebook ile aynı şekilde çalışmalara başlanmıştır. Peki ama siz de İnstagram kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız ve Facebook üzerinde bulunan kişileri İnstagram hesabınıza aktarmak istiyorsanız, kesinlikle bu yazıyı okumalısınız. Burada İnstagram kişilerini Facebook’tan bulmak hakkında pek çok farklı bilgi bulacaksınız.

İnstagram Kişileri Nasıl Facebook’tan Bulunur?

İnstagram üzerinde takip ettiğiniz ya da sizi takip edenleri Facebook üzerinde mi bulmak istiyorsunuz? O zaman öncelikli olarak uygulamaya giriş yapmalı ve daha sonrasında ayarlar kısmına gelmelisiniz. Ayarlar bölümünde şifre değiştirme gibi seçenekler sizleri karşılayabilir. Buradan Facebook arkadaşlarını bul gibi bir seçenek sizlerle olacaktır. Bu kutucuğa tıklayacak ve ardından sizden istenen adımları tamamlayacaksınız. Önce söylemeliyiz ki burada yer alan Facebook arkadaşlarını bul seçeneğine tıkladıktan sonra sizlere Facebook hesabınıza giriş yapma talebi iletilecektir. Girişinizi yaptıktan sonra karşınıza sıralı bir şekilde tüm İnstagram kişilerinin Facebook hesapları gelecektir. Bu şekilde hepsini Facebook üzerinden de bulmuş ve oradan da takip etmiş ya da arkadaş olmuş olabilirsiniz.

İnstagram Takipçilerini Facebook’ta Kolayca Bulun

Sizi takip eden kişileri son derece basit bir şekilde Facebook üzerinde bulabilirsiniz. Bu kadar basit bir şey olmasını belki de beklemiyordunuz, öyle değil mi? İnstagram ile Facebook’un ilişkili olmasından kaynaklanan bir durumdur. Tabii Facebook hesabı bulunmayan takipçilerinizi burada bulmanız mümkün değildir. Tek bir tıklama ile hepsine ulaşabilecek ve kısa sürede orada da iletişime geçebileceksiniz. Ayrıca burada sadece sizi takip edenleri değil, bunun yanında takip ettiklerinizi de sonuç olarak karşınıza çıkaracaktır. Dilediğiniz zaman Facebook kişilerini de İnstagram üzerinde bulabilirsiniz. Peki ama bu nasıl yapılır, biliyor musunuz?

Facebook Kişilerini İnstagram’da Bulma

Facebook kullanıcılarının İnstagram hesapları olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? O zaman öncelikli olarak bunun için Facebook’a giriş yapmalı ve daha sonrasında ilgili bölümlere geçmelisiniz. Daha sonra arkadaşınız olan tüm kişilerin İnstagram hesapları karşınıza çıkacaktır. Bunun yanında söylemeliyiz ki ilişkilendirilen hesapları sizlere sonuç olarak listelenecektir. Kesinlikle bilmelisiniz ki beklediğinizden fazlası burada olacaktır. Her zaman için istediğinize kısa sürede ulaşabileceksiniz. Ayrıca bilmelisiniz ki siz de İnstagram kullanarak markanızı büyütebilir, işletmenizi ileriye taşıyabilir, fenomen bile olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken takipçi sayısını artırmak ve beğenileri fazla tutmak. Bundan sonra insanların kısa sürede sizleri takip etmesini sağlayabileceksiniz. Daha fazla beklemeyin ve siz de fenomen olmak için gerekli olanları yapın.

Facebook Kişileri İnstagram’da Bulunabilir

Facebook üzerinde aktif olan instagram takipçilerinizi bulmak her zaman için kolay olacaktır. Bunun tam tersi, yani İnstagram kullanıcılarını Facebook üzerinde bulmak biraz zorlayıcı olabilir. Tabii bunun için siz de biraz daha araştırma yapabilirsiniz. Kesinlikle problem yaşamadan bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca hesap ayarları bölümünden buna ulaşmanız pek mümkün değildir çünkü alakasız bir bölümdür. Tabii bilmelisiniz ki Facebook ile İnstagram aynı şirkete ait olduğu için bu işlemin mümkün olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca en başta söylemeliyiz ki bu işlemi her cihazdan yapabilirsiniz. Yani dilediğiniz gibi kullanıcıları farklı sosyal mecralar üzerinde bulmak mümkün olacaktır.