Instagram Hikayemi Engelleyenleri Görmek

Instagram Hikayemi Engelleyenleri Görmek

Hikaye paylaşımına izin veren instagram, son derece farklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bildiğiniz gibi 700 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Her zaman için vakit geçirmesi eğlenceli adreslerin başında gelmektedir. Tam anlamıyla değişik bir platformdur. Binlerce kişi burada fenomen olmuş ve hayatlarında köklü değişiklikler yapmıştır. Bunun yanında pek çok marka adını duyurmuş ve zenginliğe doğru yürümüştür. Aynı şekilde ürün satışı yapanlar da oldukça avantaj sahibi olmuş ve para kazanmışlardır. Bununla birlikte kişilerin birbirlerini takip etme ve birbirlerinden haberdar olma gibi durumlarına da izin vermektedir. En çok dikkat çeken ise hikayelerdir. Peki siz de İnstagram hikayemi engelleyenleri görme isteğine mi sahipsiniz? Eğer bunu istiyorsanız, nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için yazının devamına bakmalısınız.

Instagram Hikayesini Engelleyenleri Bulma

Paylaşmış olduğunuz hikayenizin kaç kişi tarafından görüntülendiğini görebiliyorsunuz, öyle değil mi? Peki daha sonra tekrar kontrol ettiğinizde bir daha bu sayının düştüğüne mi şahit oluyorsunuz? Bu da kimin engellediğini görmeniz gerektiğini ortaya çıkarıyor, öyle değil mi? İçinizdeki bu isteğe hakim olamıyorsanız, en başta bilmelisiniz ki engelleyenleri öğrenmenin çok fazla yolu bulunmamaktadır. İlk önce hesap ayarlarına girmeli ve engelleyenlere bakmalısınız. Eğer burada görünmüyorsa karşı tarafın buna izin veriyor olması gerekir. Yani herhangi bir ayarlarda değişiklik yapmaması gerekir. Aksi takdirde herhangi bir şekilde görmeniz mümkün değildir. Tabii bunun da alternatif ancak zorlu yolları bulunmaktadır. Eğer öğrenmek isterseniz, hemen şimdi yazının devamına bakabilirsiniz.

Hikaye Engelleyenleri Bulmanın Kolay Yolları

Paylaşmış olduğunuz bir hikayeyi engelleyenleri bulmak mı istiyorsunuz? O zaman hemen şimdi paylaştığınız hikayeyi kimlerin gördüğüne bakabilirsiniz. Daha sonrasında bir resim alabilir ve onu kaydedebilirsiniz. Bir sonraki kontrol ettiğinizde o resimde bulunan kişiler ile şimdiki görüntüleyenleri kontrol edebilirsiniz. Böylece engelleyenleri görebilir ve istediğinizi elde etmiş olabilirsiniz. Bu da hiçbir zorluk yaşamadan dilediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacaktır. Peki ama bunun başka yolu yok mu diye soruyorsanız, çok fazla alternatifin olmadığını ancak ayarlar bölümünden yapılabildiğini söylemeliyiz.

Instagram Hikayelerine Önem Verebilirsiniz

Söylemeliyiz ki amacınız ne olursa olsun İnstagram’da özgürce vakit geçirebilirsiniz. Hedefinize ulaşmanız için ciddi anlamda yol kat etmelisiniz. Kendinizi ön plana çıkarmalı ve insanların takip etmesini sağlamalısınız. Bunun için tek yapmanız gerekenin fotoğraf ve video paylaşımı olduğunu aklınızdan çıkarmalısınız. Bunun yanında hikaye paylaşımına da özen göstermelisiniz. Ayrıca hikayelerinizi engelleyenleri bularak onların nelerden rahatsız olduklarını sentezleyebilirsiniz. Böylece çok daha doğru bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Örneğin bir tanıtım filmi yayınladınız ve burada farklı şeyler bulunuyor. Rahatsız edici ögeler oluşturmamaya dikkat edebilirsiniz. Yazılarınızın seviyesini daha iyi şekilde ayarlayabilirsiniz. Ürünlerinizi pazarlarken ya da işletmenizi çok daha fazla kişiye duyurmaya çalışırken bunlara dikkat etmeniz size gerçekten iyi gelecektir. Hemen şimdi öğrendiklerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

Engellemeleri Kaldırmak Basit Olabilir

Hikayelerinizi engelleyenlerin pek çok farklı nedeni olabilir. En başta söylemeliyiz ki takipçilerinizin bunları engellemesinin hiçbir zaman boş bir nedeni olmayacaktır. Kesinlikle siz de nedenleri sentezlemeli ve ona göre davranmalısınız. Bundan sonra herkese hitap edecek şeyler paylaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde oluşabilecek herhangi bir suiistimale de ortam hazırlamamalısınız. Bundan sonra hikaye paylaşımınızı engelleyenler olsa bile onları bulabilecek ve takipçilerinizden çıkarabileceksiniz. Ayrıca bilmelisiniz ki burada engellenenleri kaldırma da basit olabilir. Tamamını iyi bir şekilde araştırmanız ve ona göre davranmanız geçerli olacaktır. Hiç zorlanacak bir tarafı yoktur. Tüm aradıklarınız teknik anlamda ayarlar bölümünde olabilir.