Instagram Gizli Hesapları Görmek

En güzel fotoğrafların ve özel anların paylaşıldığı sosyal medya aracı olarak herkesin aklına ilk olarak instagram gelmektedir. Benzerleri arasında en güvenilir olan ve birçok kişi tarafından kullanılan bu uygulamada her alanda paylaşım söz konusudur. Özellikle son dönemlerde satış sayfaları oldukça ilgi görmektedir. Online alışveriş hizmeti veren hesaplar ayrıca reklam almaktadır. Takipçi sayısı her geçen gün artış gösteren satış hesaplarının bazıları görünür durumdayken bazıları gizli hesap olarak talep üzerine müşteri kabul etmektedir. Bunun amacı ise ürünleri görmek için takip isteği yollanması ve de sayfanın üye sayısının artmasıdır. Teknoloji gelişim gösterdikçe insanlar bu alanda kazanç elde etmeye başlamıştır. Bazı insanlar emek vererek para kazanırken bazıları ise dolandırıcılık yöntemine başvurmaktadır. Özellikle instagramın sayfa gizleme özelliği üzerine birçok kişi gizli hesapları görmek adı altında uygulamalar piyasaya sürmüş ve mümkün olmayan bir hizmeti para karşılığında insanlara satarak haksız kazanç elde etmektedir. Gizli hesaplara takipçi istediği gönderilmediği ve sayfa sahiplerinin bu istekleri onaylamadığı takdirde herhangi bir yazılım ya da uygulama ile o hesaba erişim sağlamak mümkün değildir. Bu nedenle böyle bir hizmeti size sağlayacağını söyleyen kişilere inanmamanız gerekir. Tamamen para tuzağı olan bu işlem insanları kandırmak amaçlı ortaya atılmıştır. İnstagramın gizlilik sözleşmesi oldukça güvenli ve ihlal edilmesi mümkün olmayan nitelikler taşımaktadır.

Gizli Hesap Her Zaman Daha Güvenli

Eğer instagram üzerinden kişisel hesabınızı yönetiyorsanız herkese açık yapmak yerine profilinizi gizlemek güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Bunun sebebi kişisel video ve fotoğraflarınızı paylaştığınız gönderilerinize tanımadığınız insanların ulaşabilir olmasıdır. Bunu önlemek adına sizin onayınız doğrultusunda takip etmek isteyen kişilere hesabınızı açabilirsiniz. Bazı alışveriş sayfaları ürünlere ulaşılması için sayfalarını gizlemektedir. Bu sayede yalnızca istek göndererek o hesaplara ulaşım sağlayabilirsiniz. İnstagramın gizlilik sözleşmesi tamamen kullanıcıları düşünerek yapılmıştır. Dilediğiniz takdirde fotoğraflarınızın yorum yapılabilme özelliğini kapatabilirsiniz. Ve bunu bazıları için yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Mesajlaşma konusunda da sizi düşünen instagram yöneticileri takip edenlerin dışındaki insanların size mesaj göndermesi konusunda tercih seçeneği üretmişlerdir. Bu sayede rahatsız edilme şansınız yoktur. Günlük büyük bir zaman dilimini instagram sayfalarında geçiren insanlar bu uygulamadan oldukça memnun kalmaktadır. Bazıları için hobi bazıları için ise iş kapısı olan sosyal medya aracı sayesinde her zaman her hizmeti almak mümkündür.

Yeni Tasarımı Kolaylık Sağlıyor

İnstagramın yeni tasarımı her anlamda kolaylık sağlıyor. Özellikle arama butonunda birisinin adını yazdığınızda takip etmeseniz bile hikâyelerini izleyebiliyorsunuz. Canlı yayın özelliği sayesinde dilediğiniz zaman canlı bağlantı kurarak sizi takip eden insanlara bulunduğunuz ortamı gösterebiliyor ve onlarla canlı sohbet kurabiliyorsunuz. Hikaye kısmından da arşivinize eklenmesini istemediğiniz gönderleri yirmi dört saatlik süre ile yayınlayabiliyorsunuz. Bir gün tamamlandıktan sonra gönderi otomatik olarak yok oluyor. Ayrıca sizi takip eden insanlar bu hikayelerin ekran görüntüsünü aldığı takdirde tarafınıza bildirim geliyor. Oldukça güvenli olan instagram size her konuda destek sağlıyor. Güncelleme geldiği anda sistemi yenilemeniz ve oluşan iyileştirmeleri bir an önce keşfetmenizi öneririz. Bu ve benzeri sosyal medya araçlarının ücretsiz olması insanları daha çok hesap açmaya yönlendiriyor. Kişisel hesap yanı sıra diğer insanların ilgisini çekebilecek tarzdaki sayfalar açan birçok kullanıcı piyasada ilgi görüyor. Özellikle söz paylaşımı ya da caps yayını yapan ve insanların eğlenmesini sağlayan sayfalar hızla kişiler arasında yayılıyor. Yorum yapılması ya da eklenmesi durumunda diğer kişilerin takip ettiklerim bildirim sayfasında görülmesini sağlıyor. Böylece herkes bütün hesaplardan kolaylıkla haberdar oluyor. İnstagramın en cazip yanı ise filtre özelliğidir. Çekilen fotoğrafların görüntü kalitesinde değişiklik yaparak daha güzel hale getirmek filtreler sayesinde mümkün oluyor. Ayrıca parlaklık gibi özellikler ile de ayarlamalar yapılabiliyor.

Instagram gizli hesap ve profilleri görme işlemleri bir çok kullanıcının stalk yaparak izlemek istediği insanlar için aradığı bir yöntemdir. Bu yöntemler genelde instagram gizlilik sözleşmesini ihlal ettiği için kısa bir süre sonra engellenmektedir. Yasalar gereği bir kullanıcının hesabında gizlilik aktif ise, o kullanıcının içeriklerini almak yasaktır. Instagram koşulları gereğincede eğer hesabın gizliliği aktif ise, kişiye takip isteği göndermelisiniz. Takip isteği gönderdiğiniz kişi isteğinizi kabul edene kadar ise görmenizi engellemektedir.

Postegro uygulaması bu alanda baya isim yapmış olmasına rağmen, instagram tarafından devamlı engellenmektedir. Bu uygulamaların asıl amaçları şu şekilde işler;

  • Uygulamayı yükler ve hesabınız ile giriş yaparsınız.
  • Uygulama sizin hesabınızın tüm içeriğini hafızasına alır.
  • Gizli hesaba bakacağınız kişiyi takip edenlerden uygulamaya dahil olan var mı kontrol eder.
  • Eğer gizli hesabına bakmak istediğiniz kişiyi takip eden kullanıcı uygulamaya dahil ise, hesabındaki gizli içeriğe ulaşabilirsiniz. Fakat eğer yok ise maalesef erişemezsiniz.

Unutmayın ki bu tarz uygulamalara dahil olarak aslında kendi hesabınızın da gizliliğini kaldırmış olmaktasınız.

İnstagram sayesinde bir çok kişi bir birini takip ederek etkileşim içerisinde olmayı başarmaktadır. Bu kişiler arasında yer alan özelliklerden en önemlisi ayın platformda buluşmak diyebiliriz. Avantajlı çıkmak ve her zaman istediğiniz etkileşimi almanız için de bir o kadar beğeni ve takipçi sayınızın önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Sizlere artı bir değer katacak olan İnstagram profil bilgileri ve üst düzey yenilikler ile birlikte avantajlardan hemen yararlanabilirsiniz. Sitemizde sunulan imkanlar dahilinde İnstagram’ın her alanında hizmet veridğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz. İnstagram hesaplarınız üzerinden denk gelmeniz ya da bir başkasının ilgi çekici profil olarak sizleri görmesi de son derece önemli bir konudur. Gizliliğe önem veren kişilerin profillerini herkese açık ya da sadece arkadaşlarıma açık şekilde kapatabilmeleri de önemli riskleri beraberinde getirmektedir. Özellikle keşfet butonu sayesinde bir başkasının ilgi odağı olarak rahatsız edilebilir ya da öğrenmek istediğiniz fakat takip etmediğiniz birinin profilini görüntlemeniz gereken durumlar olabilir. Bu aşamada insanların akıllarına direk İnstagram kapatlı profili görme konusu gelmektedir. Önem niteliği yüksek olan bu konu bir çok kullanıcı tarafından gizli olarak işaretlenmektedir.

İnstagram Kullanımındaki Temel Seçimler

sunulur. Bunlardan birisi herkese açık olarak işaretlemek ve profilinizi tüm dünyada sizleri takip eden yada etmeyen hereks tarafından aynı şekilde görmeniz anlamını taşımaktadır. Bir diğer seçenek ise Özel kullanım olarak geçmektedir. Bu seçenekte ise sadece izin verilen kullanıcılar tarafından hesaplara ve içeriklere erişim sağlaması mümkün olabilmektedir. Bu aşamada sizleri takip etmeyen ya da izin vermediğiniz bir kullanıcının sizlerin hesaplarını görmesi pek mümkün değildir. Uyarı olarka ise “Bu hesabı ya da içeriği görmek için kullanıcıyı takip et” şeklinde bir uyarı ile karşılaşabilirsiniz. Bu uyarı ise kişi sizin takip etmenize onay verdiği andan itibaren ortadan kaybolur ve erişim sağlanmış olur.

İnstagram Kapalı Profil Görmek Konusunda Yardım

İnstagram hesaplarınızdan birinin profilini görmek için çeşitli yöntemler vardır. Öncelikli olarak kişiyle doğrudan iletişime geçerek gerçekten tanıyor olduğunuzu ve takip isteğinizi onaylaması gerektiğini söyleyebilirsiniz. Karşı taraftaki kişi sizlere onay verdiği andan itibaren zaten bütün hesabı ve içeriğini görmeniz mümkün olabilmektedir.

Sahte hesap ise diğer bir konudur ve kullanıcının yakın arkadaşlarını tahmin etme mantığı ile birlikte sizlerin de aynı isimde bir hesap açarak takip isteği göndermeniz sonucunda gerçekleşebilmektedir. Biliyorsunuz ki pek etik bir davranış olmadığı gibi kesin bir çözüm olmadığının sizlerde farkındasınızdır. Bir erkeği takip etmeniz gerekiyorsa bir kadın profili ile ona takip istediğinde bulunmak daha etkili ve kolay bir yöntem olabilmektedir. Bir kadın hesabı için de yine kadın hesabı zararsız ve her hangi bir sorun teşkil etmeyeceği anlamında daha etkili olabilmektedir. Ama yine de bizleri kişi ile doğrudan temasa geçerek erişiminize izin vermeniz gerektiği yönündedir. Diğer türlü kuralları biz sizlere ne kadar söylesek ve fikir versek dahil yine de etik olmadığının altını çizmek istiyoruz.

Privateinstagramviewer adında bir profil görüntüleme aracından da sizlere bahsetmeden konumuzu sonlandırmayalım. İnstagram üzerindeki profilleri görmenize olanak tanıyan bu site ve sistem sayesinde yine hesaplara kolay bir şekilde erişme imkanınız olduğu gibi eski tarihli hesaplara ulaşmak daha yüksek bir ihtimalden ibarettir. Bu ihtimal dahilinde şansınızı deneyebilir ve İnstagram hesabını görüntülemek istediğiniz kişinin profil bağlantısını bu sisteme girerek avantaj yakalayabilirsiniz.