Instagram Giriş Yap

Instagram Giriş Yap

Günümüzde çok popüler olan instagram'a artık bilgisayardan giriş yapmak mümkün. Bilgisayarınız üzerinden instagram giriş yaparak sadece paylaşımlarınızı beğenen kişileri görebilir, arkadaşlarınızın paylaşımlarını görebilir ve arkadaşlarınızın yapmış olduğu paylaşımları beğenebilirsiniz.

Instagram'a her ne kadarda bilgisayar üzerinden giriş yapabilseniz de, şuanda bilgisayar üzerinden paylaşım yapabilmeniz mümkün değildir. Muhtemelen bu özellikle yakın zamanda gelecek ve kullanıcılar artık bilgisayar üzerinden de paylaşım yapabileceklerdir. Bilgisayardan instagram giriş yaparak telefonunuzun internet kullanımını biraz daha azaltarak sadece beğeni yapanları, beğenilen durumları ve paylaşımları bilgisayardan takip edin.

Bilgisayar üzerinden web tarayıcı ile instagram giriş yaparak paylaşım yapamıyorsunuz diye üzülmenize de gerek yok. Sizlere nasıl bilgisayar üzerinden instagram'a giriş yaparak paylaşım yapacağınızı da anlatacağım.

Bilgisayardan Instagram'a Girmek ve Paylaşım Yapmak

Bilgisayarınızdan instagram'a girmek ve paylaşım yapmak için bir kaç ek yazılım bulunmaktadır. Bu yazılımlardan bir tanesi eğer windows 10 kullanıyorsanız, windows store üzerinden instagram uygulamasını indirmektir. Şuanda bu uygulamada paylaşım yapmaya izin verilmese bile hem paylaşımları görüp beğenme, hemde bildirim olarak etkileşimlerin gelmesini sağlayabilirsiniz. Yakın zamanda muhtemelen paylaşım özelliğide eklenecektir. Takipte kalmak mantıklıdır.

Diğer bir yazılım ise bluestacks yazılımıdır. Bu yazılımı bilgisayarınıza tamamen ücretsiz bir şekilde indirip, google hesaplarınız ile giriş yapıp android gibi kullanabilirsiniz. Bluestacks yazılımı android alt yapıyı kullandığı gibi bütün android uygulamaları kurarak, bilgisayarınızda bütün android uygulamaları kullanmanıza imkan vermektedir. Bu sayede bluestacks yazılımını bilgisayarınıza kurduğunuzda google play üzerinden instagram uygulamasını indirerek telefonunuzda yaptığınız ve kullandığınız her özelliği burada da kullanabileceksiniz.