Youtube İzlenme Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

Youtube izlenme satın al servislerimiz sizlere tamamen gerçek ve Türkiye youtube izlenme satın alma fırsatı sunmaktadır. Youtube kanalınıza izlenme satın al daha fazla video izlenmesi sağlayabilir, hatta videonuzun önerilen videolar kısmında yer almasını sağlayarak daha fazla youtube kullanıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Son zamanların trend video ağı youtube sayesinde, youtuber olmak isteyen fakat hedeflerine ulaşamamış çok fazla youtuber bulunmaktadır. Genellikle heves edilerek başlanan bu yolda izlenme sayılarının artmaması ve yeteri sayıda izlenme sayısına ulaşamamak video üreticilerinin daha başlamadan bırakmasına neden olmuştur.Devamını Oku

Instagram Çekiliş Yapma Sitesi

Instagram Çekiliş Yapma Sitesi

Instagram çekiliş yapma sitesi ile, instagram hesabınızda kullanıcılara vermiş olduğunuz hediyelerin kazananlarını belirlemeniz çok kolaydır. Bu araçlar sayesinde yapmış olduğunuz çekilişlerdeki belirlediğiniz kriterleri belirleyerek hızlı bir şekilde kazananı belirleyebilirsiniz.

Son zamanların popüler haline gelen çekiliş sistemi ile beraber çok fazla kullanıcı çekiliş yapmaktadır. Çekilişlerin artması ile beraber gerçek çekilişten çok asılsız çekilişler daha fazla artmıştır. Genellikle takipçi kasmak için yapılan bu işlemlerin çoğu milli piyango idaresi tarafından izin alınmadan yapılmaktadır. İnstagram üzerindeki çekiliş sayfalarının büyük bir bölümü takipçi kasmak için, gün içinde defalarca değerli hediyeleri dağıttıklarını söyleseler bile aslında büyük bir bölümü tamamen takipçi kasmak veya takipçi satmanın dışında bir eylem gerçekleştirmemektedirler.

Kullanıcılar şartları yerine getirip aslında bu sayfalara para kazandırmakta olup, fakat karşılığında hiçbir şey alamamaktadırlar.


Devamını Oku