adıma sahte onlyfans, fansly ve instagram hesabı açılmış – varyete
son zamanlarda adıma sahte onlyfans, fansly ve instagram hesabı açılmış diye insanlar tarafından internet ortamında şikayetler açılmaya başlamıştır. bilmenizi isterimki öncelikle adınıza açılan herhangi bir onlyfans hesabı yoktur. bu tarz sorunları internet ortamı veya şikayet gibi sitelerde paylaşmanızda sizlere herhangi bir çözüm sunmayacaktır.

bu tarz sosyal platformlar yurt dışı bağlantılı olduğundan dolayı, türkiye il sınırlarında açacağınız şikayetlerin hepsi karşılıksız kalacaktır. panik yapmanızı gerektiren bir durum yoktur. genelde bu tarz sahte hesaplar ücretsiz siteler üzerinde göstermelik olarak açılmaktadır.

aslında adınıza açılmış bir onlyfans hesabı olamaz. çünkü onlyfans hesabı açabilmek için kimlik bilgileriniz gereklidir. bu hesaplar internet korsanları tarafından ücretsiz sitelerde göstermelik sahte olarak hazırlanmaktadır. normalde baktığınız zaman onlyfans, fansly gibi gözüken sitenin en üstünde wix.com olarak site adresleri ibare alınmaktadır. yani bu sahte siteler göstermeliktir.

adınıza açılan instagram hesabından takipçilerinizi takip ederek sizin adınıza varmış gibi olan onlyfans ve fansly hesaplarına kullanıcıları yönlendirmekteler. doğal olarak takipçileriniz veya sizi tanıyanlar özel içeriklerinizin olabileceğini düşünerek bu sahte linklere tıklıyorlar. karşılarına çıkan sahte olarak sizin adınıza açılmış onlyfans ve fansly gibi gözüken siteye tıkladıktan sonra başka bir siteye yönlendirilirler.

genelde bu siteler kredi kartlarını ele geçirme, sosyal medya hesaplarını çalma veya kullanıcıları bir siteye üye yaparak para kazanmayı amaçlamaktadır. yani korkulacak bir durum olmadığı gibi bu tarz durumlarda tıkladığınız bağlantının en üstünde yer alan wix.com sitesine durumu bildirip bu adınıza açılmış sahte siteyi kapattırabilirsiniz. daha sonra aynı şekilde instagram hesabını şikayet ederek kapattırarak bu sorundan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

unutmayın yurt dışı sitelerini türkiye'deki şikayet sitelerine yazmak duvara laf anlatmakla aynı olacaktır. çünkü türkiye'deki şikayet sitelerine sadece türkiye il sınırlarında olan firmalar kendi şikayetlerini çözüme kavuşturmak için kullanırlar. eğer başınıza böyle bir sorun geliyorsa anlattığım yol ile hızlıca sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

(bkz:onlyfans)
(bkz:onlyfans türkiye)
(bkz:türk onlyfans)
(bkz:fansly)
(bkz:instagram)
(bkz:şikayet)